جزئیات بدقولی تامین اجتماعی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اشاره به پروژه‌های در حال ساخت این وزارتخانه، بیان کرد: برای ایجاد هماهنگی، تمرکز در تصمیم گیری و نظارت مستمر و موثر بر اقدامات، مدیریت ستاد تحول سلامت دانشگاه ها، با الگوی قرارگاهی و مدیریت جهادی مقابله با تحریم‌ها تدوین می‌شود.

با توجه به کوتاهی سازمان تامین اجتماعی در پرداخت به موقع مطالبات دانشگاه ها که ممکن است صدمه های جبران ناپذیری به حوزه سلامت وارد کند و اجرا نشدن مفاد توافق منعقد شده با وزارت بهداشت و همچنین عملیاتی نکردن قول های مکرر این سازمان، نظر به پیگیری های مداوم وزیر بهداشت و دستور صریح رییس جمهور مبنی بر تامین منابع لازم برای پرداخت بدهی های سازمان مذکور به دانشگاه ها، در آینده نزدیک شاهد اتفاقات خوبی با همکاری مشترک وزارت بهداشت، وزارت اقتصاد و دارایی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای عملیاتی کردن دستورهای رییس جمهورخواهیم بود.

ضرورت پویایی بیشتر در نظام داخلی هیات امنا
وی در ادامه ضرورت پویایی بیشتر در نظام داخلی هیات امنا را خواستار شد و افزود: با گذشت بیش از ۱۵ سال از آخرین آیین‌نامه تدوین شده، متن جدید با همکاری دانشگاه‌ها و صاحب‌نظران تهیه شده است.
تقوی‌نژاد با تاکید بر تشکیل منظم کمیسیون دائمی هیات‌های امنای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور گفت: فعالیت تخصصی کمیسیون‌های دائمی باعث افزایش سرعت تصمیم‌گیری و کاهش اتلاف وقت طرح موضوع‌ها در جلسات هیات امنا می‌شود.

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام؛ اولویت وزارت بهداشت

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در ادامه به سیاست‌ها و برنامه‌های وزارت بهداشت در حوزه عمرانی اشاره کرد و افزود: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، تکمیل شبکه بهداشت، سامانه برنامه‌ریزی و کنترل پروژه آنلاین، مشارکت با بخش خصوصی و جذب منابع خیرین و استفاده بیشتر از تسهیلات بانکی از موارد مورد نظر این معاونت در حوزه عمرانی است.

منبع چابک آنلاین

منبع:چابک آنلاین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 4 =